Fjalor shqip drejtshkrimor online dating profiles websites for dating and making friends

Programi bn mbi 5 milion korrigjime automatike pr gabime t llojeve t ndryshme.Kto korrigjime automatike mund t’i grupojm n korrigjime t gabimeve q ndodhin pr shkak t njohurive jo t mira gjuhsore dhe n korrigjime t gabimeve q ndodhin pr shkak t shpejtsis s shkrimit.

Përdorimi i këtij fjalori do të ndihmojë shqipshkruesit në hartimin e teksteve të ndryshme, duke kursyer kohën e tyre dhe duke rritur njëkohësisht cilësinë e shkrimit.Prandaj, kjo gj do t na lehtsoj shum punn n krkimin e fjalve, kuptimisht dhe gramatikisht t paqarta, sa e si duhet, me t cilat ndeshemi gati do dit.Kjo do t thot se ne tash e tutje nuk do t kemi nevoj t humbasim koh duke shfletuar dhe krkuar faqe pr faqe fjalt e nevojshme, por vetm me nj shnim t fjals, automatikisht t gjitha t dhna do t jen para nesh.Ndonse kan kaluar gati katr decenie q nga koha kur u hartuan rregullat e drejtshkrimit t gjuhs shqipe dhe derisa gjuhtart nuk e kan par t arsyeshme pr t'i ndrruar ose ndryshuar ato, ather ne jemi t obliguar q t'i prmbahemi atij kodi apo asaj norme q sht zyrtare dhe n fuqi.Duke e marr parasysh kt fakt, sajuesit e ksaj faqeje e pan t arsyeshme q n nj rubrik t caktuar t saj ta skanojn dhe ta botojn librin ", pr t gjith t interesuarit, pr dy arsye: E para, q do lexues ta kt mundsin ti shfletoj e ti konsultoj m leht e m shpejt sa her q ai ka nevoj pr to, dhe; E dyta, kemi par se shkalla e zbatueshmris s tyre, sidomos n kto vitet e fundit, n t gjitha treva shqiptare ku shkruhet e flitet shqip, ka ngelur shum prapa, pr t mos thn nn nivelin e duhur.

fjalor shqip drejtshkrimor online dating-31fjalor shqip drejtshkrimor online dating-30fjalor shqip drejtshkrimor online dating-2

Programi kompjuterik pr drejtshkrim n gjuhn shqipe AS 2.0 mbulon mbi 99 % t leksikut t gjuhs shqipe dhe ka prballuar me sukses testet pr saktsi gjuhsore.

Join our conversation (39 Comments).
Click Here To Leave Your Comment Fjalor shqip drejtshkrimor online dating.

Comments:

 1. 1
  Steve

  “Corey Feldman vehemently denies these egregious accusations,” his rep said in a statement to Us Weekly on Thursday, January 11.

 2. 1
  Steve

  The spam score is the percentage of documents in the collection more spammy than this document.

 3. 1
  Steve

  Even in the most archaic cultures the singer had a special, defined position.

 4. 1
  Steve

  Other people are willing to concede that cybersex without the knowledge of their partner, ; nevertheless, some still maintain it's a type of "OK" cheating.

 5. 1
  Steve

  You definitely put a brand new spin on a topic which has been written about for decades. I am curious to find out what blog platform you have been utilizing? Is your theme custom made or did you download iit from somewhere? Anybody who knows the answer will you kindly respond? I enjoy the info you present here and can't wait to take a look when I get home. I'm really loving the theme/design of your web site.

 6. 1
  Steve

  The development of radiocarbon dating has had a profound impact on archaeology.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *